Poznaj możliwości Platformy HubSpot

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce. Pomożemy Ci wyborze i zakupie HubSpot.

Sprawdź dlaczego 143k+ firm wybrało HubSpot i dowiedz się:

 • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów
 • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej
 • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie
 • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz
 • jak HubSpot wspiera strategię Inbound oraz Account Based Marketingu
Dlaczego warto wybrać HubSpot
Jak HubSpot wspiera rozwój firmy

Rozwiązania HubSpot

_Marketing_Hub
Marketing Hub

System do marketing automation
Marketing Hub →

_sales-hub
Sales Hub

Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Poznaj Sales Hub →

service-hub
Service Hub

Hub do obsługi klienta
Poznaj Service Hub →

OpsHub
Operations Hub

Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →

hs-csm
HubSpot CMS Hub

Zmień stronę w dynamiczne narzędzie generujące klientów

Uruchom HubSpot z Brandrocket!

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce, który solidnie wdroży HubSpot w Twojej firmie i przeszkoli Twoje zespoły, tak aby sprawnie korzystały z Hubspot w codziennej pracy.

Nasze usługi obejmują:

 • Onboarding Marketing i Sales Hub
 • Wdrożenia całej Platformy HubSpot i pojedynczych hubów
 • Praktycznie szkolenia i warsztaty
 • Audyty portalu HubSpot
 • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
NIE MAM JESZCZE HUBSPOT
Mam HubSpot
MAM HUBSPOT
HubSpot Onboarding

Pomożemy Ci zacząć korzystać z HubSpot w Twojej firmie

Marketing Hub

Uruchom automatyzację w firmie
Poznaj proces i ofertę 

CRM & Sales Hub

Uruchom CRM w swojej firmie
Sprawdź ofertę Onboarding

Konsultacje i szkolenia

Rozwiązania, praktyczna wiedza i know-how
Sprawdź ofertę

Audyt HubSpot

Uporządkuj i wykorzystaj HubSpot na MAXA
Zamów Audyt

Wdrożenia, migracje, integracje

Stworzymy dla Ciebie w HubSpot funkcjonujące środowisko pracy

Uruchom HubSpot z Brandrocket!

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce, który solidnie wdroży HubSpot w Twojej firmie i przeszkoli Twoje zespoły, tak aby sprawnie korzystały z Hubspot w codziennej pracy.

Nasze usługi obejmują:

 • Onboarding Marketing i Sales Hub
 • Wdrożenia całej Platformy HubSpot i pojedynczych hubów
 • Praktycznie szkolenia i warsztaty
 • Audyty portalu HubSpot
 • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
NIE MAM JESZCZE HUBSPOT
Mam HubSpot
MAM HUBSPOT
HubSpot Onboarding

Pomożemy Ci zacząć korzystać z HubSpot w Twojej firmie

Marketing Hub

Uruchom automatyzację w firmie
Poznaj proces i ofertę 

CRM & Sales Hub

Uruchom CRM w swojej firmie
Sprawdź ofertę Onboarding

Konsultacje i szkolenia

Rozwiązania, praktyczna wiedza i know-how
Sprawdź ofertę

Audyt HubSpot

Uporządkuj i wykorzystaj HubSpot na MAXA
Zamów Audyt

Wdrożenia, migracje, integracje

Stworzymy dla Ciebie w HubSpot funkcjonujące środowisko pracy

Inbound

Kompleksowa obsługa marketing B2B

Strategia

Obierz kierunek na wzrost

Content

Pozyskuj klientów poprzez treści

Social

Zmień fanów w klientów

Reklama

Skuteczność i wysoki ROI

Automatyzacja

Oszczędź czas i pieniądze

System Marketing Automation

Procesy i narzędzia automatyzacji marketingu i sprzedaży

Audyt marketingowy

Analiza działań, która pozwoli Ci poprawić rezultaty

Narzędzia marketingowe, których potrzebuje współczesny marketer

Praca współczesnych marketerów do lekkich nie należy. Najprawdopodobniej przełączasz się i żonglujesz różnymi aplikacjami dla pojedynczych zadań. Albo utknąłeś w rozwiązaniach tak dużych i nieintuicyjnych, że wręcz niemożliwych w pełnym  wykorzystaniu.

W praktyce oznacza to rozproszenie w działaniach, brak połączonej analityki oraz zdecydowanie zbyt wiele czasu spędzonego na pracy z oprogramowaniem.  byłam w tym miejscu i znalazłam rozwiązanie, które sprawia, że nie musi tak być!

W tym artykule pokaże Ci jak wygląda przykładowy zestaw działań współczesnego marketera (i idący za tym stos narzędzi i technologii) oraz jak rozwiązanie all-in-oneHubSpot Marketing Hub może ułatwić Ci życie oraz podnieść skuteczność prowadzonych działań.

Co to jest MarTech i jak może Ci pomóc?

MarTech to połączenie marketingu i technologii. Łączy on zarządzanie marką i jej wizerunkiem, content, promocję usług i produktów oraz ich dalszy rozwój z technologią. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi technologicznych, ma pomóc Ci zwiększyć efektywności Twoich działań marketingowych.

Jednak eksplozja i rozproszenie technologii marketingowych jest często przytłaczające (i wywołuje skutek odwrotny do zamierzonego). Przeważnie dzieje się tak, że obecnie marketerzy korzystają z kilku do kilkudziesięciu aplikacji i programów, aby wykonywać swoją pracę! A z czasem marketingowa infrastruktura jeszcze bardziej się rozrasta!

Hubspot Ecosystem

Narzędzia współczesnego marketera

Zaczynając od tworzenia person zakupowych (buyer persona), ścieżki zakupowej i strategii contentu - przeważnie masz to zrobione w zewnętrznych dokumentach lub aplikacjach, np. PersonaApp oraz FlowMapp oraz dokumenty w Google Drive.

Na podstawie stworzonych person, robisz strategię contentu. Najprawdopodobniej robisz to w Excelu lub dokumencie (np. na Google oraz ustawiasz przypomnienia w Google Calendar) lub jeśli podchodzisz projektowo to korzystasz np. z Trello lub Asany. Następnie na podstawie strategii content marketingowej, tworzysz i publikujesz artykuły na blogu - zrobisz to w Wordpressie.

Jeśli chcesz, w opublikowanym artykule (lub w ogóle na stronie WWW), dodać pop-up (np. slide in pop-up albo exit intent), to musisz już porozmawiać z webdeveloperem albo korzystasz z dodatkowej aplikacji (np. Elementor, Sleeknot lub Popup Builder).

Idziemy dalej.

Tworzysz i planujesz posty na social media, wykorzystujesz do tego Facebook Creator Studio albo zewnętrzną, płatną aplikację z funkcją kalendarza postów (HootSuite, Buffer, Postify, SproutSocial lub Kontentino). Do tego dochodzi skracanie linków, które na przykład chcesz umieścić w treści posta (Bit.ly).

Robisz reklamy? To z pewnością wykorzystujesz do tego Menadżer Reklam na Facebook (mam nadzieję, że nie klikasz w Promuj post 👎🏻). Chcesz zrobić reklamę w Google lub LinkedIn - przełączasz się na te platformy.

Jeśli optymalizujesz kampanie reklamowe z wykorzystaniem reguł automatycznych to mówimy często o kolejnej aplikacji (np. RevealBot). Do tego dochodzi narzędzie do budowania customowych parametrów URL (np. URL builder).

Masz potencjalnych klientów, którzy chcą komunikować się z Tobą poprzez Messenger - wdrażasz chatbota np. na ManyChat albo ChatFuel.

Kreator chatbota w HubspotHubSpot chatbot

Robisz kampanie generujące leady i chcesz pozyskiwać potencjalnych klientów? Musisz przygotować landing page pod kampanię. W tej sytuacji prosisz o pomoc webdevelopera albo korzystasz kolejnej aplikacji SaaS, np. Instapage, GetResponse, Landingi lub Unbounce). 

HubSpot Landing pageKreator landing page w HubSpot

Robisz kampanie e-mail marketingu - wdrażasz do swojego już sporego stosu technologicznego kolejne narzędzie (np. MailChimp, GetResponse, Freshmail itd) i za każdym razem kiedy chcesz stworzyć i wysłać kampanię e-mail przełączasz się na któreś z narzędzi! 

Chcesz ocieplać pozyskane kontakty (czyli zrobić kampanie lead nurturing) oraz zautomatyzować działania marketingowe - wdrażasz Marketing AutomationTutaj ważne jest też zrozumienie oprogramowania do automatyzacji, łatwości wdrożenia go i integracji ze stroną oraz CRM.

Sprawdź: 7 sygnałów, że Twoja firma potrzebuje CRM

Do tego w przypadku niektórych rozwiązań, marketing automation jest traktowany jedynie jako możliwość wysłania zautomatyzowanego e-maila na podstawie triggera, dla innych (jak np. HubSpot) to oprócz automatyzacji e-mail marketingu i nurturingu, cały system i procesy automatyzacji obejmujący chat, chatbot, pop-upy, reklamy, inteligenty content na stronach WWW i w wiadomościach, a nawet automatyzacja oparta na etapie cyklu życia klienta (MQL, SQL),  jego etapie w pipeline sprzedażowym (np. do tworzenia transakcji w CRM) oraz automatyzacja komunikacji wewnętrznej i podziału zadań w danej firmie.  Niedługo napiszę o tym trochę więcej. 

HubSpot Workflow

Przykład workflowu automatyzacji w HubSpot.

I tak twój stos technologiczny rośnie i rośnie. A każdy z tych systemów i aplikacji ma własną infrastukturę i zasady działania które musisz poznać (i najlepiej zintegrować tak aby Twoje działania były spójne i mierzalne).

Dane potencjalnych klientów (z ADSów oraz landing page’y), musisz przesłać do CRM’a (oraz najlepiej użyć scoringu leada i następnie przekazać do zespołu sprzedaży). W samym obszarze CRM jest cała masa lepszych i gorszych rozwiązań. Warto przy tym zwrócić uwagę na płynną integrację z innymi twoimi narzędziami marketingowymi i i przesyłanie danych.

Analityka i mierzenie atrybucji 

Później starasz się to wszystko analizować 🤯 

 • Dane z komunikacji / postów z social media (interakcje, zasięgi) masz w profilu.
 • Dane z ADSów (CPC, CTR, ROAS, etc) masz na 3 różnych platformach.
 • Dane z e-mail marketingu (Open Rate, Click Rate) masz w kolejnym narzędziu.
 • Dane o ruchu do strony (Website Traffic), unikatowych użytkownikach (Unique Users), nowi a powracający i wiele innych - wchodzisz na interfejs w Google Analytics.

Żeby połączyć to w sensowną całość - móc zaraportować (np. przed przełożonym lub klientem) oraz przeanalizować te rozproszone dane, pewnie składasz je w Excelu i Google Data Studio (albo korzystasz kolejnej SaaSowej aplikacji np. Supermetics).

HubSpot Reports

Powyżej dashboard raportów w HubSpot.

A to wierzchołek góry lodowej, bo dochodzi mierzenie atrybucji omni-chanel (np. Kochava, AttributionStream) social listenining (Brand24, SentiOne, SproutSocial)… Mogłabym jeszcze wymieniać! A stos technologiczny (i idące za tym koszty) ciągle by się rozrastał!

Byłam w tym miejscu. Kilkadziesiąt otwartych narzędzi i aplikacji, przełączanie się pomiędzy nimi (i idące za tym rozproszenie uwagi) oraz godziny spędzone na agregowaniu danych z różnych źródeł, raportowaniu i analizie rezultatów. I uwierz mi nie jest to efektywne.

A gdybym Ci powiedziała, że możesz mieć wszystko czego potrzebujesz do skutecznego marketingu w jednym narzędziu All-in-One.

 • Działania wielokanałowe (organic social, adsy, landing page, CTA, e-mail marketing) - uporządkowane i pogrupowane w KAMPANIACH z przypisanymi KPI’s i mierzeniem czy osiągasz zaplanowane cele.
 • Raporty i analitykę w wszystkich tych działań - w tej samej platformie.
 • Łatwa i samodzielna Landing page, formularzy oraz CTA (oraz mierzenie konwersji i scoring leadów) w tej samej platformie.
 • Narzędzia Marketing Automation w tej samej, intuicyjnej platformie, aby m!
 • Zaawansowane mierzenie atrybucji oraz ROI z działań marketingowych (w jednej platformie), czyli to jak Twój marketing przekłada się na zawierane transakcje (co obecnie w większości firm B2B praktycznie nie jest to mierzone i raportowane - to rozwiązanie o którym mówię, Ci to umożliwia).

Już brzmi dobrze! A dodam do tego, że dokładnie w tej samej platformie, określisz buyer persony, zrobisz strategię contentu i SEO (z dbałością o słowa kluczowe i optymalizacją pod SEO), szybko i bezproblemowo stworzysz, zaplanujesz i opublikujesz treści na blogu, stworzysz kalendarz Social Media, zaplanujesz publikację postów w swoich kanałach oraz uruchomisz reklamy (Facebook Ads, LinkedAds, Google Ads) i zmierzysz ich rezultaty w przełożeniu na transakcje (ROI), ponieważ dane trafiają od razu do CRM'a.

Poznaj HubSpot Marketing Hub - platformę, która sprawi że nie musisz już żonglować stosem narzędzi i aplikacji oraz oszczędzisz sporo czasu, a Twój marketing będzie poukładany, zautomatyzowany oraz połączony i spójny na całej ścieżce zakupowej Twojego klienta.

Marketing


HubSpot Marketing Hub to wszystko, czego potrzebujesz do nowoczesnego i skutecznego marketingu. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda hub marketingowy i zastanawiasz się nad jego wdrożeniem, z chęcią pokażę Ci go podczas DEMO. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną.

Nie przegap nowych artykułów

Wypełnij formularz i dostawaj informacje o najnowszych artykułach. 

marzena_new1-1